Soho House İstanbul

Evliya Çelebi Mahallesi Meşrutiyet Cad. No:56, Beyoğlu, 34430 İstanbul Haritada görüntüle
Oylanmamış 0 incelemeden
0/5
Konukların %100'ü tavsiye ediyor

Açıklama

Soho House İstanbul; Atatürk Havalimanı’na 14 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 32 km, Şişhane’ye 4 km ve Taksim Meydanı’na 17 km uzaklıkta yer almaktadır. Oda kahvaltı ya da sadece oda seçeneği sunan Soho House İstanbul bünyesinde muhteşem bir kahvaltı ile güne başlayabilirsiniz. İstanbul’daki otel listesinden bulacağınız Soho House İstanbul’da; tiny oda, small oda, medium oda, medium plus oda, small mezzanine oda, medium mezzanine oda, large mezzanine oda, the playroom oda ve kısa ve uzun dönem kiralamaya uygun olan apartman daireleri gibi farklı oda seçenekleri bulunmaktadır. Odaların temizliği düzenli olarak yapılmaktadır.

Diğer otellerden en büyük özelliği bünyesinde bulunan apartman daireleridir. Uzun süreli kiralamak isterseniz farklı fiyat seçenekleri ile tercihlerinizi yapabilirsiniz ya da iş için İstanbul’a geldiğiniz zaman ev konforu yakalamak isterseniz, kısa süreli daire kiralama olanaklarını hemen değerlendirebilirsiniz.

Konforlu Beyoğlu otelleri arasından tercih edeceğiniz Soho House İstanbul bünyesinde; The Allis A’La Carte Restoran ve Cecconi’s İstanbul A’La Carte Restoran hizmet vermektedir.

Bedenen ve ruhen rahatlayabileceğiniz ve tüm günün yorgunluğunu atabileceğiniz spa merkezi bünyesinde; fitness center, Türk hamamı, sauna, masaj olanakları, bakım imkanları, cilt bakımı ve güzellik ritüelleri için olanaklar sağlanmaktadır.

Hem şehir ziyaretleriniz hem de iş seyahatleriniz için tercihlerinizi hemen Soho House İstanbul’dan yana yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Otel Tesisleri

Saç & Kurutma
Sigara İçilebilir
Spa & Sauna

Hotel Theme

Aquaparklı Oteller

BİLGİ

Giriş 12:00 pm
Çıkış 12:00 pm

Odalar

İncelemeler

Puanı gözden geçir

0/5
Oylanmamış
Dayalı 0 inceleme

Misafir Değerlendirmesi

Harika
0
Çok Güzel
0
Ortalama
0
Zayıf
0
Berbat
0

Özet

Uyku
0 /5
Konum
0 /5
Hizmet
0 /5
Temizlik
0 /5
Odalar
0 /5
Bu otel hakkında 0 yorum - Gösteriliyor 1 to 0

Bir değerlendirme yazın

dan ₺0 /gece

Yönetim

admin

den beri üye 2021